Zvažujete konsolidaci půjček?

Zvažujete konsolidaci úvěrů. Připravte se na ni v 5 jednoduchých krocích

22.5.2016 v kategorii Konsolidace půjček · Návody a poradna · Řešení dluhů

Když se ocitnete v situaci, že splácíte najednou několik půjček, může být výhodnější sloučit je do jedné. Právě to je konsolidace půjček a úvěrů. Ve výsledku můžete získat výhodnější podmínky, zaplatíte méně na úrocích a vše bude přehlednější díky splácení pouze jedné větší půjčky místo několika menších. Jednotlivé podmínky se liší od celkové výše nového úvěru a nabídky u poskytovatele. Podívejte se, co je nutné udělat pro konsolidaci úvěrů.

Číst více

Novoroční konsolidace půjček vám může ušetřit značné množství peněz

26.1.2016 v kategorii Konsolidace půjček · Řešení dluhů

S příchodem nového roku je už tradičně spojeno všemožné bilancování či, z hlediska financí, zjišťování, jaká sazba nám od nového roku vzrostla nebo kde jsme naopak získali nějakou úlevu. Každý nový rok totiž může být příležitostí, jak letos ušetřit nějaké peníze tu na nákladech domácnosti vhodnou volbou operátora elektřiny nebo plynu, tu na telefonování výběrem zajímavějšího tarifu nebo třeba právě konsolidací vašich úvěrů.

Číst více

Řešení exekucí

22.1.2013 v kategorii Konsolidace půjček · Návody a poradna · Řešení dluhů

Vzali jste si několik nevýhodných půjček a spadli jste do nekonečné dluhové pasti, kdy jednu nevýhodnou půjčku platíte druhou? Nejste sami, do dluhové pasti padá v dnešní době mnoho lidí, kteří nadhodnotí svůj rozpočet a zažádají si o více úvěrů, než mohou splácet. V takovém případě se stane, že exekuční příkaz k prodeji nemovitosti přijde velmi brzy. Pokud jste se do podobné patálie dostali i vy a bojíte se, že vám exekutor vezme bydlení, nepropadejte stresu. I v případě nedobrovolné dražby nemovitosti ještě často existuje rychlý způsob, jak všechno napravit.

Číst více
Konsolidace půjček

Konsolidace půjček

23.8.2012 v kategorii Konsolidace půjček · Návody a poradna

Chcete větší automobil, spotřebič do bytu či nemůžete odolat neopakovatelné nabídce luxusní dovolené? Každodenně se snažíme odolávat mnoha lákadlům, ale můžeme si pořídit jen některé. Cestou, jak peníze získat, bývá některý z úvěrových produktů, díky kterému si máme možnost danou věc pořídit, aniž bychom museli dlouho spořit. Získat v dnešní době půjčku není zdaleka tak náročné, jako před lety a celá řada nebankovních institucí nabízí finanční injekci i zákazníkům, kteří již zadluženi jsou.

Číst více