Půjčky v rámci rodiny? Měli byste vědět, jak na ně!

8.8.2017 v kategorii Návody a poradna · Půjčky a úvěry · Recenze a zkušenosti

Martin s Adamem se znali už od základní školy. Zatímco pečlivý a spolehlivý Martin vystudovat střední a záhy i vysokou školu, našel si prakticky hned po promocích povolání a začal vydělávat slušné peníze, jeho kamarád Adam, který byl prostořekým živlem s úžasným smyslem pro humor a podnikatelským duchem, hned po ukončení učiliště nastoupil v menším rodinném truhlářství a začal se věnovat tomu, co mu v životě doopravdy šlo – truhlařině.

Číst více
Ignorujete své závazky? Pak byste měli vědět, co na vás čeká

Ignorujete své závazky? Pak byste měli vědět, co na vás čeká

4.7.2017 v kategorii Návody a poradna · Půjčky a úvěry · Recenze a zkušenosti · Řešení dluhů

Z aktuálních průzkumů vyplývá, že nějaký druh půjčky či úvěru má v dnešní době asi každý třetí obyvatel České republiky. Půjčujeme si na vlastní bydlení, vybavení domu či bytu, nový automobil nebo provoz domácnosti. Někteří si ale berou půjčky i na dovolenou u moře či vánoční dárky. Bohužel je spousta dlužníků, kteří své závazky záměrně ignorují a ženou se cestou do pekel. Patříte mezi ně? Pak byste měli vědět, co vás čeká a nemine.

Přečtěte si také: Víme, jak získat nejvýhodnější půjčku: Tajné triky a tipy samotných poskytovatelů

Číst více
Benefi půjčka

Velké srovnání nebankovních půjček – představujeme půjčky od Benefi

19.6.2016 v kategorii Ekonomika · Půjčky a úvěry · Recenze a zkušenosti

Lepší podmínky než v bance. Benefi spojuje lidi, kteří poskytují půjčky s těmi, kteří si potřebují výhodně půjčit. Jak to funguje a proč je to výhodnější?

Benefi a.s. je společnost, která má vizi, že změní půjčkový trh. Lepší podmínky pro dlužníky a výhodnou možnost investice pro věřitele. Nízké úroky a žádné poplatky předem. To jsou hlavní výhody.

Číst více
Vitacredit úvěr online

Velké srovnání nebankovních půjček – společnost Vita Credit

5.5.2016 v kategorii Ekonomika · Návody a poradna · Půjčky a úvěry · Recenze a zkušenosti

Společnost Vita Credit nabízí základní úvěrové produkty i konsolidaci půjček. Jejich finanční produkty jsou vhodné pro fyzické osoby, ale i pro podnikající osoby v rámci živnosti nebo firemní klientelu. Vyzdvihují hodnoty, jako je solidní jednání, transparentní podmínky a budování kvalitních vztahů s jednotlivými klienty.

Číst více