výběr té správné půjčky

5.2.2015 v kategorii Návody a poradna · Půjčky a úvěry

Na tuzemském trhu lze najít některé dost nestandardní druhy půjček, které se ale v dnešní době staly velmi oblíbenými a jsou požadovány pořád větším počtem žadatelů. Hledáte půjčku, která bude přesně odpovídat vašim potřebám, ale v záplavě různých reklam a nabídek se zkrátka nevyznáte a nechcete se nechat napálit? Půjčka bývá často produktem na několik let a je proto nutné si pořádně rozmyslet, od koho si ji nakonec vezmete.

Je třeba zvážit veškerá pro a proti, aby původně skvělý záměr vzít si půjčku, nebyla cesta do pasti. Zákazník by se měl vyhnout veškerým pochybným zprostředkovatelům a dávat pozor komu se na několik let splácení upíše. Proto jsme na našem webu vytvořili poradce “Jak si vybrat půjčku“, abychom našim návštěvníkům pomohli se v nabídce jednotlivých společností zorientovat.

Pravidla pro zodpovědné úvěrování a půjčování – 1. díl

Podle statistik je vše jasné – stále více z nás využívá rozličných půjček, jež mají v nabídce banky a společnosti poskytující nebankovní půjčky. Velké množství zákazníků ale nepřistupuje k úvěrům s rozvahou a dostane sebe i své blízké do obrovských potíží, které někdy ani nelze dobře vyřešit.

Pravidla pro zodpovědné úvěrování a půjčování.

Půjčka se zástavou nemovitosti nebo bez zástavy? – 2. díl

Nejprve je důležité si zvolit, který druh půjčky sháníte. Každého, kdo poskytuje půjčky, zajímá, jestli můžete ručit nemovitým majetkem. Tenhle fakt potom uzpůsobuje veškeré další vlastnosti půjčky nebo úvěru.

Půjčka se zástavou nemovitosti nebo bez zástavy?

U koho si sjednat tu správnou půjčku? – 3. díl

Při hledání dobrého poskytovatele je třeba dodržovat celou řadu hledisek, aby byla vaše volba správná. Správný poskytovatel je totiž nedostatkové zboží. V dnešní době na tuzemském trhu existuje řada organizací.

U koho si sjednat tu správnou půjčku?

Na co budete půjčku potřebovat? – 4. díl

Každý poskytující subjekt má při poskytnutí úvěru svá pravidla. Některé poskytující subjekty mají mimo jiné i podmínku, že zákazník je povinen doložit záměr použití poskytnutých peněz.

Na co budete půjčku potřebovat?

Mohu v dnešní době získat půjčku bez doložení příjmu? – 5. díl

Pojem bonita je velmi zmiňovaný v případě půjček a úvěrů ve spojení s klientem a jeho platební schopností. Bonita tedy znamená schopnost klienta splácet danou půjčku.

Mohu v dnešní době získat půjčku bez doložení příjmu?

Půjčka bez ručitele nebo ručitel a jeho závazek? – 6. díl

V nějakých případech se může stát, že od zákazníka poskytující subjekt bude chtít ke sjednání půjčky ručení třetí osobou. Co znamená, když se řekne ručitel?

Půjčka bez ručitele nebo ručitel a jeho závazek?

Nestandardní druhy půjček, půjčky na míru – 7. díl

Na tuzemském trhu lze najít některé dost nestandardní druhy půjček, které se ale v dnešní době staly velmi oblíbenými a jsou požadovány pořád větším počtem žadatelů.

Nestandardní druhy půjček, půjčky na míru.

Získání půjčky snadno a rychle – 8. díl

Všechny poskytovatelské subjekty mají svá vnitřní kritéria, na jejichž základě sjednávají a poskytují odsouhlasené půjčky. Jako první je nezbytné o úvěrový produkt řádně požádat.

Získání půjčky snadno a rychle.

 

Redakce Homepůjčka.cz

Redakce Homepůjčka.cz