Českomoravská stavební spořitelna byla založena v první polovině 90. let a je jednou z nejvýznamnějších tuzemských spořitelen. Z počátku bylo v jejím portfoliu pouze stavební spoření a půjčky na bydlení, které jsou podstatnou součástí produktu. Časem své portfolio značně obohatila a nyní poskytuje velké množství produktů, mezi kterými si vybere rozmanité spektrum klientů. Českomoravská stavební spořitelna sídlí v hlavním městě a v ČR má také hustou síť externích spolupracovníků, na kterých byl založen obchodní model společnosti.

Nabídka Českomoravské stavební spořitelny

Umožnila institucím jejího typu rozšíření o další služby v podobě podílových fondů a penzijního připojištění. Jen u těchto produktů však rozšiřování portfolia nezůstalo a momentálně má Českomoravská stavební spořitelna v nabídce také spoustu pojistných produktů a hypoteční úvěr (úvěr ze stavebního spoření). Kromě toho rozšířila nabídku produktů také o běžný a spořící účet a umožnila zákazníkům čerpat neúčelový úvěr, který je možno využít k financování jakýchkoliv potřeb.

To, že jsou nabízené služby výhodné, dokládá značné množství významných titulů, které Českomoravská stavební spořitelna pravidelně dostává. Mezi největší úspěchy patří i umístění v soutěži Czech Top 100 a to dokonce na první pozici v oboru peněžnictví a pojišťovnictví a celá řada titulů v soutěži Stavební spořitelna roku. V soutěži Zlatá koruna byly pozitivně hodnoceny také některé tarify.

Kontaktní údaje Českomoravské stavební spořitelny

Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Vinohradská 3218/169
P.O.Box 117
100 17 Praha 10Tel.: +420 225 225 225

Kód banky: 7960