Citibank je jednou z předních kosmopolitních finančních skupin a v její režii je několik set milionů osobních i firemních kont ve více než 140 zemích světa. Kořeny této korporace přitom sahají až do předminulého století, kdy byla v New Yorku založena. Zanedlouho poté se stala nejvýznamnější americkou bankou a výrazně se zasadila o vývoj bankovnictví a to nejen ve Spojených státech. Citibank začala expandovat v první polovině minulého století a stala se jednou z prvních bankovních společností, které své portfolio produktů rozšířily i do zahraničí. V České republice započala se svou působností v roce 1991 a nejdříve se zaměřovala hlavně na poskytování služeb pro nadnárodní společnosti, větší podniky a bankovní společnosti. Po pár letech se v České republice umístila mezi elitu bankovního segmentu a postupem času rozšířila nabídku služeb i pro podnikatele a soukromé subjekty.

Nabídka Citibank

V současnosti je nabídka služeb od Citibank opravdu zajímavá. Společnost nabízí zajímavé druhy osobních bankovních účtů a nabízí několik možností jak spořit. Na své si přijdou i klienti, kteří jeví zájem o půjčku. Citibank svým zákazníkům nabízí obrovské množství kreditních karet, které se svými parametry liší tak, že si na své přijde opravdu každý včetně těch nejnáročnějších klientů. Kreditní karty jsou spojeny s celou řadou výhod a bonusových programů. Dříve Citibank nabízela i Citipůjčku až do výše 600 000 Kč, která však byla od 1. 10. 2014 vyřazena z nabídky. Pro lidi, kteří by rádi našli způsob, jak nejvýhodněji zhodnotit své úspory, poskytne osobní bankéř specializovaný na tuto činnost návrh, jak ideálně investovat.

Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, na Citibank je vždy spolehnutí. Pro ty nejnáročnější je k dispozici individuální program Citigold. Pro zákazníky, kteří využívají tuto službu, je k službám certifikovaný osobní bankéř, který má na starosti jen pár klientů. Citibank je zkrátka v každém ohledu výjimečná.

Kontaktní údaje Citibank

Citibank Europe plc, organizační složka
Bucharova 2641/14
158 02 Praha 5 – StodůlkyTel.: +420 233 062 222

Kód banky: 2600