Hledáte finanční instituci, v jejíž nabídce jsou nekomplikované a transparentní produkty a služby, které jsou snadno dostupné a netýkají se jich skryté poplatky? Obraťte se na Equa bank! Banku, která se na českém trhu objevila v červenci roku 2011, poté co se stala vlastníkem Banco Popolare. V její nabídce najdete pestrou škálu služeb a produktů pro fyzické a právnické osoby, které si je možno vyřídit na některém ze třinácti obchodních míst v rámci celé ČR. Equa bank momentálně poskytuje služby pro více jak 30 000 zákazníků a snaží se o neustálé inovace a dynamické zlepšování služeb.

Nabídka půjček a produktů Equa bank

Chcete-li si u Equa bank otevřít běžný účet, budete potřebovat pouze několik málo minut volného času, doklad totožnosti, případně doklad o trvalém pobytu, české telefonní číslo a e-mailovou adresu. Web Equa bank navíc umožňuje srovnání specifikace účtu s účty od dalších bankovních institucí. Perfektní volbou je také rePůjčka s maximální výší úvěru do 600 000 Kč bez ručitele a volitelnou délkou splácení od 6 do 84 měsíců. Úvěrový produkt je vhodný k refinancování půjčky, kterou už využíváte a nejste s ní úplně spokojeni.

Potřebujete-li finance pro financování vašich potřeb a máte vlastní nemovitost, vyberte si neúčelovou hypotéku. Nejnižší výše neúčelového hypotéčního úvěru od Equa bank je 200 000 Kč a může se vyšplhat až na 70 % odhadní ceny zastavené nemovitosti. Splátky je možno rozložit až na 20 let a s čerpáním financí začít půl roku poté, co je půjčka schválena.

V portfoliu produktů je také několik forem klasického účelového hypotéčního úvěru, včetně té, která slouží k refinancování, dva typy účtů a úročení v rámci termínovaného vkladu. I tyto produkty jsou typické jednoduchostí a přehlednými podmínkami.

Kontaktní údaje Equa bank

Equa bank a.s.
Karolinská 661/4
186 00 Praha 8Tel.: +420 222 010 222Kód banky: 6100