Bankovní instituci GE Money Bank vlastní gigant General Electric a poskytuje bankovní služby pro běžné klienty a podnikatele. V ČR se stala součástí bankovního segmentu v roce 1998, ale dalších 7 let nesla jméno GE Capital Bank. Bankovní společnost GE Money Bank je jednou z nejvýznamnějších tuzemských bankovních společností a v současnosti se chlubí 4. místem.

Finanční produkty GE Money Bank

GE Money Bank se staví mezi univerzální bankovní instituce a poskytuje rozsáhlé spektrum produktů pro veškerou klientelu. Skutečnost, že je součástí jednoho z největších finančníků na světě, má značný vliv na její rychlý a dynamický vývoj. Bankovní společnost své služby neustále inovuje a stala se první velkou českou bankovní institucí, která nabídla plnohodnotný elektronický výpis z účtu, variantu refinancování hypotéky, konsolidaci úvěrů nebo výhody za platby kartou. Stala se také první společností, která implementovala do svých bankomatů čipovou technologii a umožnila uživatelům svých služeb komunikaci s klientskou podporou skrze zabezpečený chat. Každým rokem sbírá všelijaké ocenění v soutěži Zlatá koruna, která vyhodnocuje nejkvalitnější finanční produkty na trhu.

Díky vstřícnému přístupu ke klientům a zejména rozmanité nabídce produktů, je o nabídku GE Money Bank stále větší zájem a zakrátko je bude využívat přes milion zákazníků. Mezi nejvyhledávanější finanční produkty ale stoprocentně patří úvěrový produkt Expres půjčka, která se chlubí úvěrovým rámcem až 800 000 Kč, a to do pár minut od podpisu úvěrového kontraktu. Za pozornost samozřejmě stojí i jiné varianty půjček a to jak pro živnostníky a menší společnosti, tak pro významné podniky a instituce.

Kontaktní údaje GE Money Bank

GE Money Bank, a. s.
Vyskočilova 1422/1a, BB Centrum
140 28 Praha 4 – MichleTel.: +420 844 111 145

Kód banky: 0600