Hypoteční banka, a.s. je opravdový specialista na hypoteční úvěry poskytované fyzickým osobám. Jejím hlavním akcionářem je Československá obchodní banka, a.s. (ČSOB), která je členem silné mezinárodní finanční skupiny KBC Group NV. Díky tomuto silnému zázemí se může Hypoteční banka soustředit na rozvoj své činnosti a dlouhodobě poskytovat nejlepší hypotéky na trhu. Společnost se dlouhodobě drží na čele hypotečního trhu v České republice. Známý slogan společnosti je: „Zkraťte si cestu domů“.

Historie Hypoteční banky

Hypoteční banka vznikla 10. ledna 1991 jako AGROBANKA v Hradci Králové, akciová společnost. Již v září roku 1992 se banka přejmenovala na Regiobanka, akciová společnost. K další změně názvu došlo 27. prosince 1994 a to na Českomoravská hypoteční banka, akciová společnost. Ke kosmetické změně názvu došlo v červenci roku 1998, kdy se banka přejmenovala na Českomoravská hypoteční banka, a.s.. V roce 1995 přenesla své sídlo z Hradce Králové do Prahy a v září téhož roku získala oprávnění k vydávání hypotečních zástavních listů. V červnu roku 2000 se majoritním vlastníkem banky stala Československá obchodní banka, a.s. (ČSOB) a o skoro 6 let později se banka přejmenovala na současný název Hypoteční banka, a.s.. Od 18. června 2009 se stala jediným akcionářem banky ČSOB.

Produkty Hypoteční banky

Hypoteční banka nabízí různé druhy hypoték, podle toho na co ji chcete. V portfoliu společnosti nechybí Hypotéka na byt v osobním vlastnictví, Hypotéka na družstevní byt, Hypotéka na rodinný dům, Americká hypotéka, Hypotéka na koupi pozemku, Hypotéka na stavbu nebo rekonstrukci, Hypotéka na rekreační objekt nebo výhodné refinancování hypotéky. Velice populárním produktem je Hypotéka snů, protože čím více si půjčíte, tím nižší úrok dostanete a správu i vedení úvěru máte zdarma. Dalším oblíbeným produktem je Pěkná hypotéka, která je bez poplatků za sjednání úvěru a správu úvěru. Hypotéka po webu je ideálním řešením pokud si chcete požádat o hypotéku online z pohodlí vašeho domova. Zpracování hypotéky máte zdarma a do druhého dne schválenou.

Kontaktní údaje Hypoteční banky

Hypoteční banka, a.s.
Radlická 333/150
150 57 Praha 5Informační linka: +420 844 111 174
Klientské centrum: +420 224 116 333