J&T Banka je název bankovní instituce, která patří slovenské společnosti J&T Finance a.s., která funguje od roku 1994 a v českém bankovnictví začala působit v roce 1998 převzetím Podnikatelské Banky, na kterou se v té době vztahovala nucená správa. J&T Banka je jednou z bank, které si jako prioritu kladou osobní přístup ke klientům a zaměřuje se na poskytování produktů a služeb pro privátní klientelu, specializovaného financování nemovitého majetku a další specifické služby. Mimo to se účastní i obchodování s akciemi. Klienty J&T Banky tvoří nejen důležití soukromí investoři, ale i značné množství významných institucí.

Úvěry a další služby pro klienty

Pro privátní klienty má J&T Banka přichystáno několik forem vkladů, mezi které patří vklady s garantovanou prémií, termínované vklady a vklady s výpovědní lhůtou. J&T Banka má značné zkušenosti v oboru monetizace a nabízí přímý obchod na akciových trzích, ale i podíl na investičních výnosech. Nechcete-li se zabývat průzkumem trhu, rovnou vše nechte na bance, která své klientele nabízí komplexní řešení v oboru investic do fondů, akcií a dluhopisů.

Společnosti a právnické osoby mají kromě rozličných druhů vkladů na výběr také efektivní možnosti úvěrových produktů. Pro promyšlené střednědobé projekty je k mání financování prostřednictvím směnkového programu nebo úvěrového produktu. Opravdu atraktivní jsou i jiné služby jako je rozsáhlé poradenství a správa portfolia. J&T Banka je banka pro nejnáročnější klienty, kteří vyžadují specifické jednání a moderní řešení.

Kontaktní údaje J&T Banka

J&T Banka, a.s.
Pobřežní 14
186 00 Praha 8Tel.: +420 800 707 606Kód banky: 5800