Kouzelná půjčka je krátkodobá nebankovní online půjčka. Koncepce produktu pochází ze západní Evropy a do tuzemska ji přivezla investiční společnost Laurence and Partners Limited, která je současně také majitelem společnosti KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. Koncepci této výjimečné online půjčky v ostatních zemích využívají statisíce zákazníků již řadu let.
Kouzelná půjčka využívá špičkového informačního systému k posouzení bonity žadatelů o online půjčky. Proto je možné získat peníze skoro ihned a také se předejde tomu aby se žadatel dostal do úvěrové pasti. Dále je kladen důraz na bezpečnost dat, která je zajištěna pravidelnými aktualizacemi a upgrady systému a dá se takřka vyloučit jakékoliv zneužití údajů.
Své peníze můžete mít již za pouhých 120 minut od podání žádosti, a proto se řadí mezi rychlé půjčky. A samozřejmě pro své peníze nemusíte nikam chodit, nemusíte podepisovat smlouvu, zastavovat svůj majetek nebo sjednávat rozhodčí doložku. Vše jde rychle a bez komplikací.
Stálým klientům je automaticky nabízeno spoustu výhod, např. půjčky na přání až do výše 50 000 Kč.

Krátkodobá nebankovní půjčka

Vyzkoušejte tuto opravdu kouzelnou půjčku, která vám nabídne první půjčku až do výše 10 000 Kč. Zažádejte si o ni online, vyjádření o schválení dostanete do 60 minut a peníze máte na účtu do 120 minut. To vše bez podpisu smlouvy, směnky či rozhodčí doložky. Zapomeňte na zdlouhavé řešení půjček, podpisování smluv a jiné otravné věci. Půjčku můžete mít ihned a nevytáhnout paty z domova.

Kontaktní údaje Kouzelná půjčka

KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Praha 1 – Nové MěstoTel.: +420 277 277 888