Kredito24 je dceřiná společnost německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Kredito24 nabízí nejrychlejší půjčky na trhu a to do pouhých 15 minut! Vyplnění žádosti trvá pouhé 2 minuty a díky vlastnímu automatizovanému systému, pro posuzování žádostí o půjčku, trvá průměrná čekací doba na půjčku 1 minutu a 30 sekund! Nejrychlejší půjčka od Kredito24 se dá využít k pokrytí mnoha nečekaných výdajů, které se mohou kdykoliv objevit. Je jedno, co s půjčenými penězi budete dělat, je to pouze a jen na vás. Potřebujete-li uhradit nečekaně vysoký paušál nebo se vám rozbila televize, využijte nejrychlejší půjčky na cokoliv.
Od konkurence se Kredito24 liší rychlostí vyřízení úvěru, na čemž si společnost velmi zakládá. Pokud potřebujete peníze ihned, je pro vás nejrychlejší půjčka to pravé ořechové. Navíc si také můžete výši a dobu splátek nastavit podle sebe.
Mimo nejrychlejší půjčky na trhu Kredito24 dodržuje pravidla transparentnosti poplatků, které jsou tak rovné a spravedlivé pro všechny zákazníky. Neexistují žádné skryté poplatky, které by se zvyšovaly s dalšími úvěry.
Stálým zákazníkům je nabídnuta možnost zřízení půjčky přes SMS a to bez nutnosti přihlášení do svého uživatelského profilu.

Rychlá půjčka až 5 000 Kč od Kredito24

Společnost nabízí rychlé půjčky, které jsou vyřízeny opravdu v expresním čase. Od podání žádosti můžete mít své peníze na účtě do pouhých 15 minut. Schvalování takové půjčky běžně zabere ani ne 2 minuty. Půjčku můžete využít na cokoliv a transparentní poplatky vás nemohou nemile překvapit. Vždy budete vědět na čem jste a kolik máte zaplatit. Poplatky jsou rovné pro všechny, bez výjimky. Zažádejte si až o 5 000 Kč, bez sdělování účelu a bez zbytečného čekání. Jde to i bez průtahů a zbytečností. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte rychlou půjčku od Kredito24.

Kontaktní údaje Kredito24

Kreditech Česká republika s.r.o.
Karlovo nám. 16
120 00 Praha 2Tel.: +420 498 880 027