Modrá pyramida stavební spořitelna, a. s., je moderní a dynamická společnost poskytující prvotřídní finanční poradenství. Staví hlavně na dlouhodobém vztahu mezi klientem a finančním poradcem. Disponuje sítí 1 500 finančních poradců působících v rámci 242 poradenských center. Mimo tradičního stavebního spoření a úvěrů na bydlení Modrá pyramida nabízí také řadu pojišťovacích produktů a díky zavádění nových konceptů přináší svým klientům nejvýhodnější řešení.

Historie Modré pyramidy

Společnost byla založena v prosinci roku 1993 třemi akcionáři: Komerční banka, a.s., BHW Holding AG Německo a Českou pojišťovnou, a.s., jako Všeobecná stavební spořitelna, a.s.. K přejmenování na Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. došlo až v roce 2005 a rok poté se jejím výhradním akcionářem stala Komerčni banka, člen bankovní skupiny Société Générale.

Finanční produkty Modré pyramidy

Pokud potřebujete zhodnotit své naspořené peníze, Modrá pyramida má pro vás řešení v podobě několika spořících a investičních produktů: Moudré spoření, Spoření Mopísek, Spoření Mopy junior a Spoření třetího věku. Dalšími zajímavými produkty jsou Spoření na penzi (Doplňkové penzijní spoření – III. Pilíř), Investiční fondy IKS a Vital Invest. Jak vidíte, je z čeho vybírat. Nezáleží na tom jestli chcete spořit na studium svých dětí, na bydlení nebo třeba na vaše vysněné auto. Z těchto produktů si vybere opravdu každý a použije na co potřebuje.
V případě, že se poohlížíte po úvěru na bydlení, i to vám může Modrá pyramida nabídnout a je opět jedno jestli chcete stavět dům, kupujete nový byt a nebo jen renovujete kuchyň či obývák. Ze široké nabídky produktů si opět každý vybere: Malé a střední úvěry (Rychloúvěr na lepší bydlení a Úvěr ze stavebního spoření), Velké úvěry (Hypoúvěr a Hypoteční úvěr KB) nebo Refinancování.
Potřebujete pojistit váš příjem nebo majetek? Vhodným výběrem si pojistíte, že případná nepřízeň osudu nebude mít katastrofální dopad na vás a vaši rodinu. Pojistěte sebe i své blízké pomocí Pojištění osob (Moudré pojištění, Rizikové životní pojištění PYRAMIDA, Vital Invest, Pojištění penze) nebo svůj byt či dům díky produktu Pojištěni majetku a odpovědnosti. Autopojištění je tu pro vaše auto.
Modrá pyramida nabízí také Běžný účet, Kreditní karty i Spořící účty. Pokud potřebujete půjčit, můžete využít Půjčky na cokoliv.
Jak vidíte, Modrá pyramida se může chlubit opravdu obrovským portfoliem služeb a produktů, stačí si jen vybrat a výběr je jen a jen na vás.

Kontaktní údaje Modré pyramidy

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Bělehradská 128, čp. 222
120 21 Praha 2Tel.: +420 800 101 554