Oberbank je moderní a rychle se rozvíjející banka, která má ústředí v rakouském Linci. U nás sice nepatří k těm nejvýznamnějším, avšak ve skutečnosti je vůbec jednou z nejstarších bank v Evropě. Základní kameny společnosti byly položeny 1869 a první filiálky spatřily světlo světa pouze rok poté, a to v Steyru, Welsu a Salzburgu. Momentálně nad ní drží ochrannou ruku rakouská instituce 3 Banken Gruppe a pracuje pro ni bezmála 2 000 pracovníků. Vytvořila síť kontaktních míst v Německu, Rakousku a České republice a chlubí se širokou nabídkou služeb pro drobnou klientelu, ale také podnikatele. Je také účastníkem trhu s akciemi a zabývá se komplexním poradenstvím v oblasti investic.

Produkty Oberbank

V oblasti služeb pro fyzické osoby Oberbank nabízí možnost zřízení několika alternativ osobních kont a to včetně zvláštního účtu pro transakce ve valutách a rozmanitou škálu úvěrových produktů. V oblasti úvěrů pro spotřebitele poskytuje neúčelové úvěrové produkty bez zajištění do maximální výše až 100 000 Kč a až pětiletou splatností. Maximální výše účelové půjčky je nastavena na 50 000 Kč se stejnou možností rozložení splátek jako v rámci účelového úvěru. Sháníte-li peníze na financování bytové otázky, můžete využít některý z pěti druhů hypotečních úvěrů, mezi kterými nechybí ani hypoteční úvěr umožňující nákup nebo revitalizaci domu či bytu mimo Českou republiku.

V portfoliu od Oberbank najdete také zajímavé kontokorentní přečerpávání, které je perfektním prostředkem pro překlenutí dočasného nedostatku peněžních prostředků. V zásadě však nezáleží na tom, pro jaký produkt se rozhodnete, v případě Oberbank se můžete pokaždé spolehnout na osobní přístup a vysoký standard služeb.

Kontaktní údaje Oberbank

Oberbank AG
nám. I. P. Pavlova 5
120 00 Praha 2Tel.: +420 224 190 135Kód banky: 8040