Raiffeisen stavební spořitelna je jednou z nejoblíbenějších společností svého druhu a chlubí se více než 18 letou působností na našem trhu. Stavební spořitelna Raiffeisen vznikla v roce 1993 a pyšní se titulem první stavební spořitelny v České republice. V roce 1998 se připojila k nadnárodnímu gigantovi Raiffeisen, jehož pole působnosti sahá do 37 zemí světa. V roce 2008 se Raiffeisen sloučila s HYPO stavební spořitelnou a změnil se podíl akcionářů. K dnešnímu dni je hlavním vlastníkem akcií Raiffeisen Bausparkassen Holding GmbH (cca 90 % akcií). Zbylých 10 % patří akciové společnosti Raiffeisen.

Raiffeisen stavební spořitelna a její filosofie

Raiffeisen stavební spořitelna dbá na svoji neposkvrněnou pověst a velmi dlouho si buduje důvěru u všech lidí, kteří využívají její služby. V zájmu společnosti je spokojenost klientů, a proto dlouhodobě rozšiřuje nabídku finančních produktů. Zaměstnanci musí podstoupit celou řadu školení a rozvíjí své znalosti a umění jak pomoci zákazníkům. Neustálé inovace jsou také důvodem, proč byla Raiffeisen stavební spořitelna oceněna v soutěži Zlatá koruna v kategorii Cena veřejnosti. ”Raiffka“ jako jediná poskytuje komplexní nabídku služeb v oblasti bydlení, zajištění rodiny, hmotných statků, penze i celou řadu bankovních služeb

Aktuální nabídka stavební spořitelny Raiffeisen

Raiffeisen stavební spořitelna nabízí různé finanční produkty. Atraktivní je výhodné spoření a možnost financování bydlení. V rámci spoření si mohou klienti vybrat ze tří tarifů (Spořící tarif, Úvěrový tarif a TURBOspoření). K financování bydlení lze využít jednu ze čtyř půjček (HYPOsplátka, REKOpůjčka, REKOpůjčka Express, Úvěr ze stavebního spoření a EKOprogram). Neměli bychom zapomenout ani na jiné atraktivní produkty jako je kreditní karta, hypotéka a pestrá nabídka pojistek. Výhodná řešení nejsou určena pouze pro běžné spotřebitele, ale také pro právnické osoby, které si mohou zajistit výhodné financování.

Kontaktní údaje Raiffeisen stavební spořitelny

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
Koněvova 2747/99
130 45 Praha 3Tel.: +420 800 112 211

Kód banky: 7950