Raiffeisenbank a.s. je na tuzemské bankovní sféře od první poloviny 90. let, ovšem jméno Raiffeisen je na světě skoro 150 let. V roce 2006 proběhla její fúze s eBankou, která byla dokončena v roce 2008. V dnešních dnech má Raiffeisenbank více než 120 poboček, přičemž značné množství služeb nabízí také odborníci ve specializovaných hypotečních centrech. Finanční instituce, jejímž hlavním akcionářem je zahraniční společnost Raiffeisen Bank International AG, se specializuje na poskytování služeb fyzickým osobám, podnikatelským subjektům a komplexní servis v oblasti investic. Kvalita produktů a služeb je prakticky každý rok oceňována v prestižním tisku.

Produkty a služby Raiffeisenbank

Raiffeisenbank poskytuje opravdu zajímavé služby a produkty a to nejen pro fyzické osoby, ale i podnikatele a právnické osoby. Běžným klientům je určena celá řada osobních kont se zajímavými bonusy, včetně zvláštního bankovního konta pro studenty. Ještě zajímavější jsou ovšem úvěry, jejichž součástí jsou i kontokorentní úvěr, úvěrový rámec na kreditní kartě, osobní úvěrové produkty bez nutnosti ručení nemovitostí a velké spektrum úvěrů na bydlení.

Na své si samozřejmě přijdou také živnostníci, středně velké podnikatelské subjekty a významné korporace. Nezáleží na tom, zda si vyberete termínovanou provozní půjčku, jež vaší společnosti pomůže v dočasně nepříznivém finančním období nebo užitečnou hypotéku pro financování objektu určeného k podnikání, pokaždé se můžete spolehnout na zajímavé podmínky a zázemí jedné z nejpopulárnějších českých bank – Raiffeisenbank. Neměli bychom zapomenout ani na poradenskou činnost v oblasti investic, která bude zajímat klienty, kteří by rádi výhodně investovali.

Kontaktní údaje Raiffeisenbank

Raiffeisenbank a.s.
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4Tel.: +420 800 900 900

Kód banky: 5500