Tesco finanční služby jsou poskytovány partnerskou společností Home Credit, která je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Společnost nabízí širokou škálu úvěrových produktů: půjčky v místě prodeje, úvěry na automobily, hotovostní půjčky, kreditní karty a konsolidaci úvěrů. Například jenom v první polovině roku 2015 společnost poskytla úvěry v celkové výši 4,6 miliardy Kč.

Za celou dobu svého působení společnost nikdy nespolupracovala se zprostředkovatelskými agenturami, „investory“ a společnostmi, které se snaží nabízet hotovostní půjčky od zavedených finančních institucí. Proto vždy vyzývá své klienty, aby v případě zájmu žádali o půjčku od Home Creditu vždy přímo na jejich bezplatné telefonické lince, kde nejsou s vyřízením úvěru spojené žádné poplatky. Jejich podpora je znatelná i v rámci dobrovolných příspěvků. Home Credit každoročně podporuje vybrané projekty v oblastech kultury, zdravotnictví, vzdělávání a sociální sféry.

Produkty Home Creditu

Skupina Home Credit nabízí tyto produkty: nákup zboží na splátky v místě prodeje, hotovostní úvěry, kreditní karty a revolvingové úvěry, správu vkladů a nabídku běžných účtů. Díky férovým podmínkám a jednoduchosti vyřízení využívá služeb Home Creditu stále více klientů, kteří mají jako vždy zdarma sjednání, vedení i předčasné splacení půjčky. Pokud mají řádně zaplacené alespoň 4 měsíční splátky, mohou si v případě zájmu změnit výši splátek či odložit splátky. Za každých 12 měsíců, kdy mají u Home Credit smlouvu, mají nárok na odložení 1 splátky. Pokud nejsou spokojeni, mohou půjčku do měsíce zdarma vrátit. A navíc si mohou pojistit výdaje k půjčce. V případě, že by se jim něco stalo, pojištění ochrání je i jejich blízké.

Tesco půjčka

Novým partnerem společnosti Home Credit se stala značka Tesco Finanční služby. Od 1. dubna 2015 začali v sedmdesáti obchodech Tesco nabízet zákazníkům nejen spotřebitelské úvěry na zakoupené zboží, ale i hotovostní úvěry a kreditní karty. Společnosti se tak rozhodly po rok a půl trvající spolupráci na Slovensku rozšířit své partnerství i do České republiky. Díky férovým podmínkám a jednoduchosti vyřízení využívá těchto služeb stále více klientů, kteří mají zdarma sjednání, vedení i předčasné splacení půjčky. Nově je nabídka poskytovaných služeb rozšířená o pojišťovací produkty.

Kontaktní údaje:

Home Credit a. s.
Nové sady 996/25
602 00, Brno

Tel:. +420 840 155 155