Unicredit Bank vstoupila na český trh v listopadu 2007, po sloučení samostatných bankovních společností HVB Bank a Živnostenské banky. K dnešními dni patří mezi nejsilnější a dynamicky se rozvíjející banky a má zvučné jméno ve sféře privátního bankovnictví, ale stejně tak i oblasti cenných papírů, hypotéčních úvěrů a služeb pro svobodná povolání. Kromě toho nabízí zákazníkům možnost financování svých projektů z Evropské unie a je na první pozici v oboru financování objektů pro komerční účely. Pro UniCredit bank pracuje mnoho osobních bankéřů, kteří se starají o nejnáročnější zákazníky a jejich požadavky.

Produkty UniCredit Bank

Pro běžné klienty má UniCredit bank několik typů osobních účtů, mezi kterými nechybí ani konto orientované na vyšší výnos pro tu nejmladší klientelu a speciální konto pro mladé lidi. Za zmínku stojí i nabídka kreditních karet, díky kterým mohou klienti využívat četné výhody. Ať už jsou to výhody spojené s platbami kartou nebo výhodnější ceny benzinu a nafty, za všech okolností karty představují nenahraditelnou rezervu peněz s dlouhým bezúročným obdobím. Bankovní instituce také nabízí úvěrové produkty na míru. Pro lidi, kteří již úvěry využívají a přáli by si nižší splátky a lepší podmínky, je v nabídce konsolidace nebo také sloučení úvěrů. Pro koupi či rekonstrukci nemovitosti jsou ideální hypotéky, včetně neúčelového amerického hypotečního úvěru.
Pro všechny, kteří chtějí maximalizovat výnos ze svých peněžních vkladů, jsou k dispozici unikátní programy jako je termínovaný vklad či investiční životní pojištění nebo nákupy podílových fondů a dluhopisů.

Kontaktní údaje UniCredit Bank

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Želetavská 1525/1
140 92 Praha 4Tel.: +420 955 911 111Kód banky: 2700